Універсальна лава Toorx Multi Fit WBX 40 (WBX-40)
-10%
- Готово до відправки
- Код: 930558
10 599 ₴
9 499 ₴
+380 (68) 602-20-14
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальна лава Toorx Multi Fit WBX 40 (WBX-40) призначена для виконання в домашніх умовах вправ на м'язи спини, прес, біцепс і трицепс.
Особливості:
- Сидіння та парта Скотта мають регулювання.
- Складана конструкція.
- Розміри в складеному вигляді - 136 x 71,5 x 24,5 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toorx |
| Вага | 28 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 8029975990194 |
| Артикул | 930558 |
| Вага в упаковці | 30 кг |
| Тип | Лави |
| Габарити упаковки | 108 x 37 x 15 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Розміри сидіння - 85 x 25 x 5 см<br /> Розміри парти Скотта - 46 x 25,5 x 5 см<br /> Сталевий каркас із профільних труб розміром 50 x 50 x 1,5 мм<br /> |
| Клас | Home line (для домашнього використання) |
| Код виробника товару (MPN) | WBX-40 |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження | 110 кг кг |
| Назва | Універсальна лава Toorx Multi Fit WBX 40 (WBX-40) |
| Призначення | Багатофункційні |
| Розміри | 139 x 71,5 x 104 см |
| Стара ціна | 10599.00 |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
| Тип навантаження | На вільних вагах |
| Ціна | 9499.00 |
- Ціна: 9 499 ₴






