Гамак Highlander Trekker Hammock (TA134)
-9%
- Готово до відправки
- Код: 930783
1 699 ₴
1 549 ₴
+380 (68) 602-20-14
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Highlander Trekker Hammock (TA134) - легкий гамак із міцної поліамідної тканини. Якщо ви мрієте відпочити на природі в зручному гамаку, то Highlander Trekker Hammock (TA134) допоможе втілити цю мрію в реальність!
Цей гамак не тільки ультралегкий, але й винятково міцний. Він ідеально підходить для туристів з рюкзаками, які хочуть відпочити, не беручи зайвої ваги. Невеликий розмір є чудовим вибором як для кемпінгу, так і для далеких поїздок.
В комплекті йдуть два карабіни та дві мотузки для надійного кріплення.
Особливості:
- Легка полиамидна тканина. Вага 0,325 кг.
- Чохол для перенесення та компактного зберігання йде в комплекті.
- Невеликий розмір упаковки.
- Максимальне навантаження - 120 кг.
- Два карабіна та дві мотузки для кріплення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HIGHLANDER |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 5034358070564 |
| Артикул | 930783 |
| Вага (кг) | 0,325 кг |
| Тип | Гамаки |
| Габарити упаковки | 16 х 10 х 5 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Olive |
| Комплектація | Гамак<br/> 2 карабіна<br /> 2 мотузки<br /> Чохол |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження, кг | 120 |
| Матеріал каркаса | Поліамід |
| Матеріал конструкції | Поліамід |
| Розміри | 220 х 140 см |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
- Ціна: 1 549 ₴





