Чохол для тенісного столу Joola Weatherproofed (19901)
- Готово до відправки
- Код: 930824
2 399 ₴
+380 (68) 602-20-14
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Багатофункціональний водозахисний чохол Joola Weatherproofed створений для захисту вашого столу для настільного тенісу на відкритому повітрі від усіх несприятливих погодних умов, а також від подряпин і пилу. Чохол оснащений унікальною, простою у використанні системою кріплення, що включає застібку-липучку, пряжки та ремінці для забезпечення 100% захисту. Накрийте свій стіл для тенісу як у положенні для гри, так і в положенні для зберігання, використовуючи застібку-липучку для кріплення кришки та ремені для кріплення до шасі.
Розміри:
у розгорнутому вигляді : 311(д) х 180 (ш) х 23(г) см.
у складеному вигляді : 28(д) х 23(ш) х 12(г) см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Joola |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 4002560199015 |
| Артикул | 930824 |
| Артикул для відтворення на сайті | 930824 |
| Вага | 2,4 кг кг |
| Вага в упаковці | 2,5 кг |
| Тип | Чохол |
| Габарити упаковки | 28 х 23 х 12 см |
| Гарантія | 1 місяць |
| Додаткові характеристики | Водозахисний |
| Застосування | Всепогодний стіл |
| Комплект постачання | Чохол |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Назва | Чохол для тенісного столу Joola Weatherproofed (19901) |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
| Ціна | 2399.00 |
- Ціна: 2 399 ₴




