Чохол для тенісного столу Garlando Waterproof Cover (2C4-127)
- Готово до відправки
- Код: 930989
2 049 ₴
+380 (68) 602-20-14
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чохол для тенісного столу Garlando Waterproof Cover (2C4-127) має водозахисне покриття. Система фіксації із застібками-блискавками та шнурами для ідеальної посадки. Підходить для всіх типів розкладних столів (може встановлюватися, коли стіл розкладається).
Колір: синій.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Garlando |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 8029975925714 |
| Артикул | 930989 |
| Артикул для відтворення на сайті | 930989 |
| Вага | 1,2 кг кг |
| Вага в упаковці | 1,4 кг |
| Тип | Чохол |
| Габарити упаковки | 31 х 38 х 7 см |
| Гарантія | 1 місяць |
| Додаткові характеристики | Водозахисне покриття |
| Застосування | Всепогодний стіл |
| Комплект постачання | Чохол |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Назва | Чохол для тенісного столу Garlando Waterproof Cover (2C4-127) |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
| Ціна | 2049.00 |
- Ціна: 2 049 ₴
