Сумка дорожня на колесах Gewo Trolley M Rocket blue/red (101266530)
-34%
- Готово до відправки
- Код: 931303
5 599 ₴
3 699 ₴
+380 (68) 602-20-14
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
У серії продуктів «Rocket» GEWO поєднує в собі практичні сумки дорожні на колесах та рюкзаки з модним дизайном і привертає увагу. Незалежно від того, збираєтеся ви на матч, турнір чи подорожуєте, сумка дорожня GEWO Trolley M Rocket запропонує вам достатньо місця для обладнання, персональних речей і її зручно переміщати на колесах.
Об'єм: 45 л
Розмір: 34 х 60 х 22 см
Вага: 2,5 кг
Матеріал: 600D Polyester
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gewo |
| Тип | Сумка |
| Розміри | |
| Вага | 2.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 4251454821062 |
| Артикул | 931303 |
| Габарити | 34 х 60 х 22 см |
| Габарити упаковки | 60 х 36 х 25 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Застежка | Змійка |
| Колір | Blue/Red |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Особливості | На 2 колесах |
- Ціна: 3 699 ₴


