Пляшка для води Highlander Alu Bottle Grey Single, 500ml (CP200-GY-SGL)
-11%
- Готово до відправки
- Код: 931633
349 ₴
309 ₴
+380 (68) 602-20-14
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пляшка для води Highlander Alu Bottle виготовлена з міцного алюмінію з герметичною кришкою, яку легко носити. Ця міцна пляшка забезпечить вам комфортне пиття, незалежно від того, як сильно ви тренуєтеся. Петлеподібна конструкція кришки робить її зручною та легкою для перенесення, як у руці так і закріпленою на сумці.
Особливості:
- Виготовлена з міцного та стійкого до пошкоджень алюмінію.
- Герметична кришка з поліпропілену та TPR захищає від витоку рідини. Кришка оснащена ручкою, яка дозволяє закріпити її на вашому спорядженні за допомогою карабіна або мотузки.
- Місткість: 500 мл
- Розміри: 19 х 7 х 7 см
- Вага: 90 г
- Матеріал: алюміній
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HIGHLANDER |
| Матеріал | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 5034358870843 |
| Артикул | 931633 |
| Вага | 0,09 кг кг |
| Вага в упаковці | 0.2 кг |
| Гарантія | 3 місяці |
| Колір | Deep Sea |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал колби | Алюміній |
| Матеріал корпуса | Алюміній, силікон |
| Об'єм | 0,5 л л |
| Розміри | 19 х 7 х 7 см |
| Тип | Фляга |
- Ціна: 309 ₴
