Валіза CarryOn Transport (L) Blue Jeans (502409)
- Немає в наявності
- Код: 927196
4 608 ₴
+380 (68) 602-20-14
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CarryOn |
| Тип | Валіза |
| Розміри | |
| Вага | 4.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 8717253524093 |
| Артикул | 927196 |
| Вага в упаковці | 4,7 кг |
| Габарити | 78,5 х 52,5 x 29,5см |
| Габарити упаковки | 81 x 55 x 32 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Blue Jeans |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал корпусу | Поліпропілен |
| Об'єм, л | 100 |
| Особливості | На 4 колесах<br/> З кодовим замком |
| Розмір | Великий (90 літрів і більше) |
- Ціна: 4 608 ₴









