Валіза CarryOn Skyhopper (L) Champagne (502146)
- Немає в наявності
- Код: 927154
4 422 ₴
+380 (68) 602-20-14
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CarryOn |
| Тип | Валіза |
| Розміри | |
| Вага | 4.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 8717253521467 |
| Артикул | 927154 |
| Вага в упаковці | 4,6 кг |
| Габарити | 78,5x48,5x30 см |
| Габарити упаковки | 81 x 51 x 32 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Champagne |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал корпусу | Поликарбонат |
| Об'єм, л | 85 |
| Особливості | На 4 колесах<br/> З кодовим замком |
| Розмір | Великий (90 літрів і більше) |
- Ціна: 4 422 ₴









