Спальний мішок Easy Camp Cosmos/+8°C Black Left (240148)
- Немає в наявності
- Код: 928486
990 ₴
+380 (68) 602-20-14
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Easy Camp |
| Вага | 915 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 5709388103833 |
| Артикул | 928486 |
| Блискавка | Ліва |
| Вид спального мішка | Кокон |
| Внутрішній матеріал | 190T brushed polyester lining, 100% polyester |
| Габарити упаковки | 34 x 18 x 18 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Зовнішній матеріал | 190T polyester shell, 100% polyester |
| Колір | Black |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Мінімальна температура комфорту | +8°C |
| Місткість | Одномісні |
| Наповнювач | 1 x 150 g/m2 polyester fibre, 100% polyester |
| Розміри | 210 x 75 х 50 см |
| Сезонність | Весна-Літо-Осінь |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
| Тип | Спальний мішок |
- Ціна: 990 ₴

