Гамак Easy Camp Havana Single Mixed Colours (480037)
- Немає в наявності
- Код: 928346
1 038 ₴
+380 (68) 602-20-14
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Easy Camp |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 5709388063649 |
| Артикул | 928346 |
| Вага (кг) | 1,7 кг |
| Тип | Гамаки |
| Габарити упаковки | 12 x 9 x 102 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Mixed Colours |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження, кг | 120 |
| Матеріал каркаса | Дерево |
| Матеріал конструкції | Бавовна / поліестер |
| Розміри | 100 x 200 см |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
- Ціна: 1 038 ₴

