Стул пляжний Easy Camp Breaker Coral Red (420036)
- Немає в наявності
- Код: 928335
1 440 ₴
+380 (68) 602-20-14
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Easy Camp |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 5709388080042 |
| Артикул | 928335 |
| Вага (кг) | 4,1 кг |
| Тип | Стільці |
| Габарити упаковки | 65 x 12 x 70 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Coral Red |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження, кг | 100 |
| Матеріал каркаса | Сталь |
| Матеріал конструкції | Поліестер |
| Розміри | 65 x 50 x 77 см |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
- Ціна: 1 440 ₴

