Шатро Easy Camp Daytent Granite Grey (120327)
- Немає в наявності
- Код: 928284
11 040 ₴
+380 (68) 602-20-14
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шатро Easy Camp Daytent Granite Grey (120327) створює комфортний простір для відпочинку на природі, завдяки чотирьом прозорим бічним вікнам із фіранками, вшитій підлозі та великим переднім і заднім дверям. Їх можна перетворити на навіс від сонця за допомогою сталевих вертикальних стійок, а два регульованих вентиляційних відсіки на даху забезпечують відмінну вентиляцію. Дану модель можна використовувати в якості намету для дачі, літньої їдальні або альтанки.
Особливості:
- Hydrostatic Head 1500 mm - тканина намету має поліуретанове покриття, яке забезпечує водонепроникність 1500 мм вод. ст.
- Повністю вшита підлога захищає всю площу намету.
- Висота всередині становить 200 см, дозволяючи дорослій людині стояти на повний зріст.
- Великі вікна забезпечують чудовий огляд, а також сприяють усамітненню за рахунок наявності штор.
- Дві внутрішні кишені для зберігання предметів першої необхідності.
- Регульовані вентиляційні відсіки на даху.
- Легко встановлюється.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Easy Camp |
| Призначення | Кемпінгові |
| Вага | |
| Вага | 7 кг |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 200 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 570938806556 |
| Артикул | 928284 |
| Внутрішній намет | Немає |
| Водонепроникність | 1500 мм вод. ст. |
| Габарити | 290 х 290 х 200 см |
| Габарити упаковки | 68 x 24 х 24 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Зовнішній тент | 190T polyester PU coated, 100% polyester (поліестер із поліуретановим покриттям) |
| Каркас | Дуги зі скловолокна Ø11 мм + 2 вертикальні сталеві стійки Ø16 мм |
| Колір | Granite Grey |
| Комплектація | Шатро, дуги, кілочки, відтяжки, інструкція, сумка-чохол |
| Конструкція | Одношарові |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Місткість | Чотиримісні |
| Підлога | 100% polyethylene (поліетилен) |
| Сезон | Трисезонні |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
| Тип | Намети |
| Паковання | Сумка-чохол |
| Форма | Шатро |
- Ціна: 11 040 ₴




