Намет Vango Stargrove II 600XL Herbal (TEQSTARPOH09TAQ)
- Немає в наявності
- Код: 928182
21 948 ₴
+380 (68) 602-20-14
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vango |
| Призначення | Кемпінгові |
| Форма | Тунель |
| Вага | |
| Вага | 23 кг |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 207 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 5023519186589 |
| Артикул | 928182 |
| Внутрішній намет | Breathable Polyester (дихаючий поліестер) |
| Габарити | 700 х 380 х 207 см |
| Габарити упаковки | 80 х 38 х 38 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Зовнішній тент | Sentinel Active, 70D Polyester, UPF30+ |
| Каркас | Дуги Vango Powerflex® зі скловолокна |
| Колір | Herbal |
| Комплектація | Внутрішній намет, зовнішній тент, дуги, кілочки, відтяжки, інструкція, сумка-чохол |
| Конструкція | Двошарові |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Місткість | П'ять місць і більше |
| Підлога | Polyethylene (поліетилен) |
| Сезон | Трисезонні |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
| Тип | Намети |
| Паковання | Сумка-чохол |
- Ціна: 21 948 ₴









