Мікроскоп Optima Biofinder Bino 40x-1000x (MB-Bfb 01-302A-1000)
- Немає в наявності
- Код: 927310
9 792 ₴
+380 (68) 602-20-14
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Optima |
| Вага | 2.85 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 4820234480043 |
| Артикул | 927310 |
| Вага в упаковці | 3,47 кг |
| Габарити упаковки | 39 х 25 х 22 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Голівка | Бінокулярна |
| Джерело живлення | Мережа 220 В |
| Живлення | 220 / 240 В |
| Збільшення мікроскопа | 40х - 1000х |
| Збільшення об'єктиву | 4х, 10х, 40х, 100x |
| Збільшення окуляра | 10х |
| Клас | Біологічні |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість об'єктивів | 4 |
| Нахил | 30 º |
| Поворот | 360 º |
| Предметний столик | Рухомий, з препаратоводителем з мікрометричними супортами і ноніусом |
| Призначення | Професійний, навчальний |
| Підсвітка | Світлодіодне (світлом, що проходить) |
| Розмір | 360 х 180 х 130 мм |
| Тип | Оптичні |
| Фокусування | Коаксіальна Груба Тонка |
- Ціна: 9 792 ₴






