Тент High Peak Bermuda Tarp 360 Grey (10019)
- Немає в наявності
- Код: 926806
1 392 ₴
+380 (68) 602-20-14
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | High Peak |
| Вага | |
| Вага | 1.05 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 4001690100199 |
| Артикул | 926806 |
| Габарити | 360 x 360 x 360 см |
| Габарити упаковки | 40 х 8 х 30 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Grey |
| Конструкція | Одношарові |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Призначення | Універсальні |
| Сезон | Літні |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
| Тип | Тенти |
| Паковання | Сумка-чохол для транспортування |
| Форма | Двоскатна |
- Ціна: 1 392 ₴


