Килимок надувний High Peak Dayton 7.5 cm Dark Grey (41006)
- Немає в наявності
- Код: 926795
1 392 ₴
+380 (68) 602-20-14
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | High Peak |
| Вага | 1200 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 4001690410069 |
| Артикул | 926795 |
| Габарити в складеному вигляді | 29 х 14 х 14 см |
| Габарити упаковки | 29 х 14 х 14 см |
| Гарантія | 1 місяць |
| Колір | Dark Grey |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал | 190T Polyester - PVC laminated 0,25 mm |
| Розміри | 183 х 51 х 7,5 см |
| Тип | Надувні |
- Ціна: 1 392 ₴

