Ліжко кемпінгове Ferrino Strong Cot XL Camp Bed Olive (96014HVV)
- Немає в наявності
- Код: 926660
4 824 ₴
+380 (68) 602-20-14
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ferrino |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 7105145865986 |
| Артикул | 926660 |
| Вага (кг) | 9 кг |
| Габарити упаковки | 105 х 22 х 12 см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Колір | Olive |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження, кг | 130 |
| Матеріал каркаса | Алюміній |
| Матеріал конструкції | 600D Polyester |
| Розміри | 210 х 80 х 50 см |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
- Ціна: 4 824 ₴



