Стіл кемпінговий Highlander Folding Small Table Aluminium (FUR075)
- Немає в наявності
- Код: 925476
648 ₴
+380 (68) 602-20-14
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HIGHLANDER |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 5034358040895 |
| Артикул | 925476 |
| Вага (кг) | 0,94 кг |
| Тип | Столи |
| Габарити упаковки | 40 х 40 х 4,5 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Aluminium |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження, кг | 30 |
| Матеріал каркаса | Алюміній |
| Матеріал конструкції | МДФ |
| Розміри | 40 х 40 х 22 см |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
- Ціна: 648 ₴



