Намет High Peak Woodpecker 3 Pesto/Red (10194)
- Немає в наявності
- Код: 925387
4 452 ₴
+380 (68) 602-20-14
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | High Peak |
| Призначення | Трекінгові |
| Форма | Півсфера |
| Вага | |
| Вага | 3.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 4001690101943 |
| Артикул | 925387 |
| Габарити | 340 x 190 x 110 см |
| Габарити упаковки | 50 х 18 х 18 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Каркас | Дуги зі скловолокна Ø7,9 мм / Ø11 мм |
| Колір | Pesto/Red |
| Конструкція | Двошарові |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Місткість | Тримісні |
| Сезон | Трисезонні |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
| Тип | Намети |
- Ціна: 4 452 ₴







