Шатро High Peak Veneto Light grey/Dark grey/Blue (14026)
- Немає в наявності
- Код: 924086
5 844 ₴
+380 (68) 602-20-14
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | High Peak |
| Вага | |
| Вага | 7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 4001690140263 |
| Артикул | 924086 |
| Габарити | 200 x 200 x 190 см |
| Габарити упаковки | 62 х 22 х 22 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Каркас | Дуги зі скловолокна (fiberglass), 11 мм / сталеві опорні стійки, 19 мм |
| Колір | Light Grey/Dark Grey/Blue |
| Конструкція | Одношарові |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Місткість | Чотиримісні |
| Призначення | Для кемпінгу |
| Підлога | 100% Polyethylene (PE), герметичні, проклеєні шви з посиленою міцністю на розрив |
| Сезон | Літні |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
| Тип | Намети |
| Паковання | Сумка-чохол для транспортування |
| Форма | Шатро |
- Ціна: 5 844 ₴


