Спальний мішок Outwell Contour Reversible/+2°C Dark Purple Right (230372)
- Немає в наявності
- Код: 928753
2 070 ₴
+380 (68) 602-20-14
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Outwell |
| Вага | 1500 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 5709388112613 |
| Артикул | 928753 |
| Блискавка | Права |
| Вид спального мішка | Ковдра |
| Габарити упаковки | 42 х 22 х 22 см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Колір | Dark Purple |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Мінімальна температура комфорту | + 2 ° C холодною стороною вгору / + 12 ° C теплою стороною вгору |
| Наповнювач | 1000 g Isofill, 100% polyester |
| Розміри | 220 х 85 х 85 см |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
| Тип | Спальний мішок |
- Ціна: 2 070 ₴









