Спальний мішок Outwell Canella/+9°C Night Blue Left (230357)
- Немає в наявності
- Код: 928746
2 280 ₴
+380 (68) 602-20-14
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Outwell |
| Вага | 915 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 5709388112552 |
| Артикул | 928746 |
| Блискавка | Ліва |
| Вид спального мішка | Ковдра |
| Габарити упаковки | 18 х 17 х 17 см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Колір | Night Blue |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Мінімальна температура комфорту | +9°C |
| Наповнювач | 350 g Bonded Isofill Premium, 100% polyester |
| Розміри | 220 х 80 х 80 см |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
| Тип | Спальний мішок |
- Ціна: 2 280 ₴









