Спальний мішок Outwell Pine Prime/-1°C Turquoise Left (230345)
- Немає в наявності
- Код: 928742
1 680 ₴
+380 (68) 602-20-14
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Outwell |
| Вага | 1780 г |
| Колір | Бірюзовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 5709388112712 |
| Артикул | 928742 |
| Блискавка | Ліва |
| Вид спального мішка | Кокон |
| Габарити упаковки | 37 х 21 х 21 см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Мінімальна температура комфорту | -1°C |
| Наповнювач | Isofill, 100% polyester |
| Розміри | 220 x 88 х 50 см |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
| Тип | Спальний мішок |
- Ціна: 1 680 ₴







