Намет Outwell Rosedale 5PA Green (111179)
- Немає в наявності
- Код: 928737
30 000 ₴
+380 (68) 602-20-14
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Outwell |
| Призначення | Кемпінгові |
| Форма | Тунель |
| Вага | |
| Вага | 19.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 5709388109828 |
| Артикул | 928737 |
| Габарити | 495 х 310 х 210 см |
| Габарити упаковки | 81 x 35 x 35 см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Каркас | Надувні опорні балки + дуга зі скловолокна Ø8,5 мм |
| Колір | Green |
| Конструкція | Двошарові |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Країна-виробник товару | В'єтнам |
| Місткість | П'ять місць і більше |
| Сезон | Трисезонні |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
| Тип | Намети |
| Паковання | Компресійна сумка |
- Ціна: 30 000 ₴









