Стілець кемпінговий Outwell Kenai Black (410070)
- Немає в наявності
- Код: 928859
3 930 ₴
+380 (68) 602-20-14
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Outwell |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 5709388078995 |
| Артикул | 928859 |
| Вага (кг) | 5,7 кг |
| Тип | Стільці |
| Габарити упаковки | 64 x 11 x 88 см |
| Гарантія | 36 місяців |
| Колір | Black |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження, кг | 150 |
| Матеріал каркаса | Алюміній |
| Матеріал конструкції | Textilene, 3D mesh with quick-dry foam, 100% polyester |
| Розміри | 64 x 75 x 110/124 см |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
- Ціна: 3 930 ₴





