Спальний мішок Outwell Celebration Lux/+4°C Black Left (230360)
- Немає в наявності
- Код: 928837
1 680 ₴
+380 (68) 602-20-14
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Outwell |
| Вага | 1300 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 5709388112583 |
| Артикул | 928837 |
| Блискавка | Ліва |
| Вид спального мішка | Ковдра |
| Внутрішній матеріал | 190T brushed embossed, 100% polyester |
| Габарити в складеному вигляді | 40 х 18 х 18 см |
| Габарити упаковки | 40 х 18 х 18 см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Зовнішній матеріал | 190T brushed polyester, 100% polyester |
| Колір | Black |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Мінімальна температура комфорту | +4°C |
| Наповнювач | 1150 g Isofill, 100% polyester |
| Розміри | 225 х 80 х 80 см |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
| Тип | Спальний мішок |
- Ціна: 1 680 ₴






