Намет Outwell Springwood 5 Green (111211)
- Немає в наявності
- Код: 928824
19 500 ₴
+380 (68) 602-20-14
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Outwell |
| Призначення | Кемпінгові |
| Форма | Тунель |
| Вага | |
| Вага | 17.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 5709388110237 |
| Артикул | 928824 |
| Габарити | 480 х 300 х 200 см |
| Габарити упаковки | 70 x 32 x 32 см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Каркас | Дуги зі скловолокна Ø9,5/Ø12,5 мм |
| Колір | Green |
| Конструкція | Двошарові |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Країна-виробник товару | Бангладеш |
| Місткість | П'ять місць і більше |
| Сезон | Трисезонні |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
| Тип | Намети |
| Паковання | Компресійна сумка |
- Ціна: 19 500 ₴









