Намет High Peak Monodome XL 4 Black (10310)
- Немає в наявності
- Код: 928920
2 040 ₴
+380 (68) 602-20-14
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | High Peak |
| Призначення | Кемпінгові |
| Форма | Півсфера |
| Вага | |
| Вага | 2.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 4001690103107 |
| Артикул | 928920 |
| Габарити | 210 х 240 х 130 см |
| Габарити упаковки | 55 х 12 х 15 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Каркас | Дуги зі скловолокна Ø7,9 мм |
| Колір | Black |
| Конструкція | Одношарові |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Місткість | Чотиримісні |
| Підлога | Polyethylene |
| Сезон | Літні |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
| Тип | Намети |
| Паковання | Сумка на блискавці для перенесення |
- Ціна: 2 040 ₴









