Ліжко кемпінгове Outwell Posadas Foldaway Bed Single Black (470329)
- Немає в наявності
- Код: 928969
2 910 ₴
+380 (68) 602-20-14
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Outwell |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 5709388089298 |
| Артикул | 928969 |
| Вага (кг) | 7,9 кг |
| Тип | Розкладачки |
| Габарити упаковки | 12 x 15 x 96 см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Колір | Black |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження, кг | 125 |
| Матеріал каркаса | Сталь |
| Матеріал конструкції | 100% Polyester |
| Розміри | 192 x 66 x 45 см |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
- Ціна: 2 910 ₴



