Набір дуг High Peak Fiberglass Repair Kit 8.5 mm Black (41711)
- Немає в наявності
- Код: 929905
402 ₴
+380 (68) 602-20-14
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір дуг High Peak Fiberglass Repair Kit 8.5 mm Black (41711) використовується як ремкомплект для каркаса намету. Секції виконані зі скловолокна чорного кольору, довжина кожної секції - 54,5 см, загальна довжина дуги - 200 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | High Peak |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 4001690417112 |
| Артикул | 929905 |
| Вага | 0,2 кг кг |
| Габарити | 200 х 0,85 х 0,85 см |
| Гарантія | 1 місяць |
| Колір | Black |
| Комплектація | 4 секції зі скловолокна довжиною 54,5 см кожна, еластичний шнур довжиною 400 см |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
| Тип | Дуги |
- Ціна: 402 ₴

