Спальний мішок Outwell Roadtrip Double/-1°C Grey Left (230334)
- Немає в наявності
- Код: 929090
2 340 ₴
+380 (68) 602-20-14
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Outwell |
| Вага | 2800 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 5709388109057 |
| Артикул | 929090 |
| Блискавка | Ліва |
| Вид спального мішка | Ковдра |
| Габарити упаковки | 48 х 28 х 28 см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Колір | Grey |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Мінімальна температура комфорту | +1°C |
| Наповнювач | 1700 g Isofill, 100% polyester |
| Розміри | 225 х 150 см |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
| Тип | Спальний мішок |
- Ціна: 2 340 ₴
