Ліжко кемпінгове Easy Camp Moonlight Bed Grey (480069)
- Немає в наявності
- Код: 929224
1 998 ₴
+380 (68) 602-20-14
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Easy Camp |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 5709388110411 |
| Артикул | 929224 |
| Вага (кг) | 6,2 кг |
| Тип | Розкладачки |
| Габарити упаковки | 93 х 18 х 9 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Grey |
| Комплектація | Ліжко, чохол |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження, кг | 110 |
| Матеріал каркаса | Сталь |
| Матеріал конструкції | Polyester PVC Coated, 100% Polyester |
| Розміри | 190 х 63/76 x 42 см |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
- Ціна: 1 998 ₴
