Сумка дорожня Highlander Cargo 45L Denim Blue (RUC257-DE)
- Немає в наявності
- Код: 926946
999 ₴
+380 (68) 602-20-14
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Оновлена модель дорожньої сумки Highlander Cargo 45L Denim Blue (RUC257-DE) відрізняється покращеною фурнітурою, дизайном із більш акуратними формами та матеріалом із підвищеним ступенем захисту від намокання. Highlander Cargo 45L Denim Blue (RUC257-DE) - як і раніше надійна та зручна дорожня сумка з міцного 600D XTP поліестеру, яка відмінно підходить для заміських поїздок, походів до басейну або спортзалу.
Особливості:
- Посилені ручки, що охоплюють сумку по всьому периметру та з'єднані застібкою на липучці, призначені для перенесення важкої поклажі.
- Бічні вантажні ручки призначені для більшої зручності переміщення сумки.
- Регульований наплічний ремінь із широкою плаваючою центральною вставкою.
- Велике основне відділення на блискавці.
- Бічна кишеня на блискавці.
- Надійні блискавки для довговічності та зручності застібування/розстібування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HIGHLANDER |
| Тип | Сумка |
| Матеріал | Поліестер |
| Розміри | |
| Вага | 0.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 5034358866341 |
| Артикул | 926946 |
| Габарити | 60 х 29 х 29 см |
| Габарити упаковки | 25 х 20 х 15 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Denim Blue |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Особливості | Водозахисні |
- Ціна: 999 ₴

