Стіл розкладний Easy Camp Caylar Brown (540027)
- Немає в наявності
- Код: 929834
1 710 ₴
+380 (68) 602-20-14
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Насолоджуйтесь романтичною вечерею під зоряним небом за розкладним столом Easy Camp Caylar Brown (540027), розрахованим на двох. Надміцна сталева рама має чотири поперечні опори, які забезпечують стійкість у вітряний день. Ламінована стільниця легко миється, але не слід залишати стіл під сильним дощем або на спекотному сонці. Ніжки столу складаються після використання.
Особливості:
- Розкладається та складається за лічені секунди.
- Не вимагає складання.
- Легкий і зручний для транспортування.
- Міцна сталева рама.
- Стільниця з ламінованого МДФ.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Easy Camp |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 5709388128560 |
| Артикул | 929834 |
| Вага (кг) | 4,3 кг |
| Тип | Столи |
| Габарити упаковки | 40,5 x 60,5 x 6 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Brown |
| Комплектація | Стіл |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження, кг | 30 |
| Матеріал каркаса | Сталь |
| Матеріал конструкції | МДФ |
| Розміри | 40,5 x 60,5 x 50 см |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
- Ціна: 1 710 ₴







