Сумка для спорядження Highlander Kit Bag 16" Base Olive (TB007-OG)
- Немає в наявності
- Код: 929861
1 399 ₴
+380 (68) 602-20-14
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Практична, легка та доступна сумка Highlander Kit Bag 16" Base Olive (TB007-OG) чудово підійде як армійська сумка для одягу чи спорядження. Сумка має просторе основне відділення для всього Вашого спорядження, практичну застібку-карабін зверху, міцний регульований плечовий ремінь і ручку для перенесення. Модель виготовлена із міцного брезенту, ідеально підходить для військових, а також для любителів страйкболу та подорожей.
Особливості:
- Велике основне відділення вміщує все, що потрібно для зберігання.
- Практична застібка-карабін.
- Регульований міцний плечовий ремінь.
- Сумка також має ручку для перенесення.
- Діаметр вхідного отвору - 41 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HIGHLANDER |
| Тип | Сумка |
| Розміри | |
| Вага | 1.1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 5034358410230 |
| Артикул | 929861 |
| Габарити | 105 х 70 х 40 см |
| Габарити упаковки | 30 х 30 х 20 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Застежка | Застібка-карабін |
| Колір | Olive |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Країна-виробник товару | Індія |
| Особливості | Водозахисні |
- Ціна: 1 399 ₴



