Дошка для прасування Colombo Marte (A142LB4W)
- Готово до відправки
- Код: 931019
4 599 ₴
+380 (68) 602-20-14
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дошка для прасування Colombo Marte (A142LB4W) виготовлена безпосередньо в Італії, тому має витончений дизайн та високу надійність. Стійки дошки обладнані коліщатами, що значно спрощує її переміщення. Чохол виготовлений зі стовідсоткової органічної бавовни. Розміри робочої поверхні забезпечують швидке та легке прасування навіть великих речей. Регулювання по висоті дозволяє знайти оптимальне положення для комфортного прасування. Модель має сітчасту металеву основу для більш ефективної роботи парових прасок та запобігання утворенню конденсату. У комплекті йде підрукавник для прасування.
Особливості:
- Розміри у складеному стані - 174 x 46 x 9 см.
- Розміри в робочому положенні - 165 x 46 x 95 см.
- Розміри прасувальної поверхні - 120 x 44 см.
- Багатоступеневе регулювання по висоті.
- Загальна вага - 8,2 кг.
- Перфорована основа запобігає утворенню конденсату.
- Підставка під парогенератор.
- Тримач проводу.
- Полиця для одягу.
- У комплекті йде підрукавник для прасування.
- Модель оснащена коліщатами для зручного пересування.
- Каркас виготовлений зі стальної трубки Ø 35 мм з антикорозійним покриттям.
- Металеві елементи вкриті порошковою фарбою стійкою до механічних пошкоджень.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Colombo |
| Тип | Дошка для прасування |
| Габаритні розміри в складеному вигляді | |
| Вага | 8.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 8003186017604 |
| Артикул | 931019 |
| Вага в упаковці | 8,7 кг |
| Висота | Від 71 до 95 см мм |
| Габарити упаковки | 177 х 51 х 14 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Green |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Матеріал | Сталь |
| Особливості | Підставка для праски <br /> Підставка для парогенератора <br /> Регулювання по висоті <br /> Полиця для білизни <br /> Основа з металевою сіткою <br /> Тримач проводу<br /> Підрукавник у комплекті |
| Розмір | 165 x 46 x 95 см |
| Розміри поверхні для прасування | 120 x 44 см |
| Розміри у складеному вигляді | 174 x 46 x 9 см |
- Ціна: 4 599 ₴




