Рівень Vortex LO PRO Bubble Level 30mm (LBL-30)
- Немає в наявності
- Код: 930642
2 999 ₴
+380 (68) 602-20-14
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рівень Vortex LO PRO Bubble Level 30mm (LBL-30) використовують для найточнішої стрільби на великі відстані. Бульбашковий гідравлічний рівень дає змогу вирівняти гвинтівку суто вертикально. Це дасть змогу уникнути можливої помилки, спричиненої перекосом зброї.
Особливості:
- Швидке встановлення без демонтажу прицілу.
- Зовнішній діаметр 55-61 мм.
- Виготовлено в США.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vortex |
| Вага | 12 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 930642 |
| Вага в упаковці | 0,02 кг |
| Габарити | 55 х 61 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Колір | Black |
| Комплектація | Рівень, Ключ шестигранний |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник товару | США |
| Матеріал | Алюміній |
| Посадкове місце (Діаметр кілець) | 30 мм |
| Тип | Рівні |
| Фіксація на зброї | Постійне |
- Ціна: 2 999 ₴
