Сумка для спорядження Highlander Kit Bag 12" Base Olive (TB005)
- Немає в наявності
- Код: 931005
899 ₴
+380 (68) 602-20-14
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Практична, легка та доступна сумка Highlander Kit Bag 12" Base Olive чудово підійде як армійська сумка для одягу чи спорядження. Сумка має просторе основне відділення для всього Вашого спорядження, практичну застібку-карабін зверху, міцний регульований плечовий ремінь і ручку для перенесення. Модель виготовлена із міцного брезенту, ідеально підходить для військових, а також для любителів страйкболу та подорожей.
Особливості:
- Велике основне відділення вміщує все, що потрібно для зберігання.
- Практична застібка-карабін.
- Регульований міцний плечовий ремінь.
- Сумка також має ручку для перенесення.
- Діаметр вхідного отвору - 31 см.
- Матеріал: 100% бавовняне полотно
- Розміри:
- Вага: 850 г
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HIGHLANDER |
| Тип | Сумка |
| Розміри | |
| Вага | 0.85 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 5034358410124 |
| Артикул | 931005 |
| Габарити | 40 х 65 х 40 см |
| Габарити упаковки | 38 х 33 х 5 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Застежка | Застібка-карабін |
| Колір | Olive |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Країна-виробник товару | Індія |
| Особливості | Водозахисні |
- Ціна: 899 ₴



