Чохол для прасувальної дошки Colombo Parking Zone (COP830)
- Готово до відправки
- Код: 931882
699 ₴
+380 (68) 602-20-14
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чохол для прасувальної дошки Colombo Parking Zone (COP830) підходить для більшості стандартних та великих прасувальних дощок. Великий розмір (140 х 55 см) забезпечує повне покриття поверхні для комфортного прасування. Тришарова конструкція для максимального комфорту: поверхня зі 100% органічної бавовни, шар піни товщиною 20 мм та м'яка повстяна підкладка 200г/м2 для більш плавного прасування. Термостійка зона: включає безпечну зону паркування, де можна залишити гарячу праску, не пошкоджуючи дошку.
Надійна система закріплення за допомогою фіксатора: легко встановлюється за допомогою затискача, який надійно фіксує чохол під час прасування.
Особливості:
- Розміри чохла 140 x 55 см, для прасувальної дошки розміром max 120 x 45 см.
- Термостійкий матеріал — витримує високі температури, не деформується й не втрачає колір.
- М’яка підкладка — забезпечує легке ковзання праски та рівномірне прасування.
- Надійна фіксація — шнурок з фіксатором забезпечують щільну посадку без зсувів.
- Простий у догляді — легко знімається та можете прати в пральній машині.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Colombo |
| Тип | Чохол для прасувальної дошки |
| Габаритні розміри в складеному вигляді | |
| Вага | 0.31 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 8003186120809 |
| Артикул | 931882 |
| Вага в упаковці | 0,35 кг |
| Габарити упаковки | 40 х 28 х 7 см |
| Гарантія | 3 місяці |
| Колір | Blue |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Матеріал | 100% органічна бавовна |
| Розмір | 140 х 55 см |
| Розміри поверхні для прасування | 130 x 45 см |
| Розміри у складеному вигляді | 38 x 26 x 4,5 см |
- Ціна: 699 ₴





