Гриль вугільний Outwell Cazal Portable Compact Grill Black (650068)
- Немає в наявності
- Код: 928881
1 482 ₴
+380 (68) 602-20-14
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Outwell |
| Тип | Гриль, барбекю |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 5709388027214 |
| Артикул | 928881 |
| Габарити упаковки | 30 x 23 x 4 см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Колір | Black |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Особливості | З решіткою |
| Розміри | 30 x 29 x 29 см |
| Тип палива | На вугіллі |
- Ціна: 1 482 ₴




