Гриль електричний Outwell Selby Griddle Black (650832)
- Немає в наявності
- Код: 928883
1 512 ₴
+380 (68) 602-20-14
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Outwell |
| Тип | Гриль, барбекю |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 5709388086686 |
| Артикул | 928883 |
| Габарити упаковки | 63 x 27 x 10 см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Колір | Black |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Розміри | 61,5 x 26 x 9 см |
| Тип палива | Електричні |
- Ціна: 1 512 ₴



