Гриль вугільний Outwell Calvados Grill L Grey (650825)
- Немає в наявності
- Код: 928780
2 934 ₴
+380 (68) 602-20-14
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Outwell |
| Тип | Гриль, барбекю |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 5709388086617 |
| Артикул | 928780 |
| Габарити упаковки | 41 х 41 х 35 см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Колір | Grey |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Особливості | Діаметр чаші: 40 см Матеріал кришки та котла: сталь |
| Розміри | 41 x 41 х 96 см |
| Тип палива | На вугіллі |
- Ціна: 2 934 ₴

