Захисний килимок Stamax FIT175x80, килимок під тренажер
-91%
- Готово до відправки
- Код: FIT175x80
17 999 ₴
1 699 ₴
+380 (68) 602-20-14
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 200 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Захисний килимок Stamax FIT175x80, килимок під тренажер»
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Тип: | Килимок під тренажер |
| Цвет: | Чорний |
| Особливості: | - Гасит шумів і вібрацію — Захищає підлогу від подряпин — Захищає від статичної електрики |
| Товщина | 4 мм |
| Матеріал. | Прогумований |
| Вага. | 2 кг |
| Габарити: | 175*80 см |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Stamax |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 1 699 ₴


