Підзорна труба Bresser Spektar 15-45x60 45* (4334500)
- Готово до відправки
- Код: 914735
8 249 ₴
+380 (68) 602-20-14
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підзорні труби Bresser Spektar характеризуються компактними розмірами, невеликою вагою та наявністю системи швидкого фокусування. Підзорна труба Bresser Spektar 15-45x60 WP є чудовим вибором для тих, хто захоплюється полюванням, а також чудово підійде для спостереження за тваринами у природних умовах та огляду міських пам'яток.
Конструктивні особливості:
Конструктивні особливості:
- Кут спостереження: 45 º.
- Оптична конструкція: призма Porro.
- Лінзи: з багатошаровим покриттям, що просвітлює (Fully Multi-coated).
- Призми: BAK4.
- Водостійкість: 100% водонепроникний корпус.
- Фокусування: маховик на корпусі.
- Зум: кільцем на окулярі.
- Наглазник: складається (Fold-Down).
- Можливість встановлення на стандартний фотоштатив.
Підзорна труба Bresser Spektar 15-45x60 WP відмінно підходить для спостережень за віддаленими об'єктами. Вона дозволяє отримати високі збільшення, при цьому невеликі розміри та вага труби дозволяють взяти її з собою у будь-яку подорож. Можливість плавної зміни збільшення у широкому діапазоні робить користування трубою ще зручнішим. Всі оптичні компоненти труби виготовлені зі скла з багатошаровим покриттям, що просвітлює, завдяки чому забезпечується висока яскравість і контрастність зображення. Велике видалення вихідної зіниці дозволяє людям із порушеннями зору використовувати трубу, не знімаючи окулярів.
Окулярний вузол розташований під кутом 45°, що значно полегшує спостереження за наземними об'єктами при встановленні труби на невисокому штативі. Водонепроникний корпус труби дозволяє використовувати її для спостережень навіть у дощову погоду. У комплекті з трубою поставляється зручний чохол, який захищає трубу від забруднень та пошкоджень при зберіганні та перенесенні.
Завдяки наявному на корпусі гнізда з різьбленням діаметром 1/4 дюйма, можна використовувати будь-який стандартний фотоштатив.
Окулярний вузол розташований під кутом 45°, що значно полегшує спостереження за наземними об'єктами при встановленні труби на невисокому штативі. Водонепроникний корпус труби дозволяє використовувати її для спостережень навіть у дощову погоду. У комплекті з трубою поставляється зручний чохол, який захищає трубу від забруднень та пошкоджень при зберіганні та перенесенні.
Завдяки наявному на корпусі гнізда з різьбленням діаметром 1/4 дюйма, можна використовувати будь-який стандартний фотоштатив.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bresser |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 4007922151137 |
| Артикул | 914735 |
| Вага | 1020 г кг |
| Вага в упаковці | 1,5 кг |
| Відносна яскравість | 16 - 1.77 |
| Габарити упаковки | 37 х 10 х 17 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Кут спостереження: 45º Фокусування: маховиком на корпусі Зум: кільцем на окулярі Наглазник: що складається (Fold-Down) Можливість встановлення на стандартний фотоштатив |
| Діаметр вихідної зіниці | 4 - 1,33 мм |
| Діаметр об'єктива | 60 мм |
| Заповнення газом | Немає |
| Захист | Вологозахищені Ударостійкі |
| Колір | Black |
| Кратність наближення | 15x - 45x |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Лінзи | З багатошаровим покриттям, що просвітлює (Fully Multycoated) |
| Максимальне збільшення, крат | 45 |
| Матеріал призм | BAK4 |
| Мінімальна дистанція фокусування | 5 м |
| Поле зору на 1000 м | 49 - 24 м |
| Призми | BAK4 |
| Розміри | 365 x 80 x 165 мм |
| Тип призми | Porro |
| Фактор сутінків | 30 - 51.96 |
- Ціна: 8 249 ₴



