Сумка дорожня TravelZ Bag 135 liter Black (604346)
-9%
- Готово до відправки
- Код: 927293
1 649 ₴
1 499 ₴
+380 (68) 602-20-14
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка дорожня TravelZ Bag 135 Liter Black (604346) – універсальна сумка, яку ви можете використати як легку дорожню сумку, спортивну сумку, сумку для зберігання речей. Ідеально підійде для легких речей, спортивного інвентарю, взуття, для перевезення великих об ємів. Одне велике основне відділення на блискавці. Ручки охоплюють сумку по всьому периметру та з'єднані застібкою на липучці. Виготовлена з легкого та міцного поліестерового матеріалу. Сумку можна скласти, що заощаджує багато місця.
Особливості:
- Велике основне відділення на блискавці об ємом 135 літрів.
- Ручки охоплюють сумку по всьому периметру для більшої надійності.
- Ремінь на плече для зручності перенесення.
- Навантаження до 10 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TravelZ |
| Тип | Сумка |
| Розміри | |
| Вага | 0.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 8717253643466 |
| Артикул | 927293 |
| Габарити | 82 x 47 x 35 см |
| Габарити упаковки | 85 х 38 х 10 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Black |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Країна-виробник товару | Китай |
- Ціна: 1 499 ₴






