М'яч для фітнесу Toorx Gym Ball 55 cm Fuchsia (AHF-069)
- Готово до відправки
- Код: 929486
749 ₴
+380 (68) 602-20-14
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Toorx Gym Ball 55 cm Fuchsia (AHF-069) - великий пружний м'яч діаметром 55 см, який використовується для занять фітнесом як удома, так і у спортзалі. Вправи з фітболом дають навантаження на більшість груп м'язів, допомагають виправити поставу, покращити координацію та підвищити гнучкість. Кругла форма м'яча допомагає виконувати рухи з більшою амплітудою, а його нестійкість змушує тримати м'язи в постійній напрузі для утримання рівноваги.
Особливості:
- Anti-burst - технологія, завдяки якій м'яч не лопається, а повільно спускається в разі пошкодження.
- Ножний насос для накачування йде в комплекті з м'ячем.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Toorx |
| Діаметр | 55 см |
| Вага | 1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 8029975991771 |
| Артикул | 929486 |
| Тип | Круглі |
| Габарити упаковки | 24 х 18 х 13 см |
| Гарантія | 1 місяць |
| Код виробника товару (MPN) | AHF-069 |
| Колір | Fuchsia |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріали | Полівінілхлорид (PVC) |
| Назва | М'яч для фітнесу Toorx Gym Ball 55 cm Fuchsia (AHF-069) |
| Особливості | Антирозрив<br /> З насосом |
| Розділ | Аксесуари для фітнесу |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
| Ціна | 749.00 |
- Ціна: 749 ₴
