Сумка дорожня на колесах Gabol Week Eco 110L Azul (122315-003)
-10%
- Готово до відправки
- Код: 930072
3 099 ₴
2 799 ₴
+380 (68) 602-20-14
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Серія дорожніх сумок на колесах Gabol Week Eco призначена для транспортування основного об'ємного багажу. Всі сумки серії Week розроблені таким чином, щоб надати максимальний корисний внутрішній обсяг для розміщення найбільшої кількості речей. Сумка дорожня Gabol Week є місткою, має максимально просту конструкцію, її можна переміщати на колесах або в руках. На телескопічній ручці зручно закріплювати ручний багаж. Така сумка порадує тривалим терміном експлуатації, не дивлячись на суворі особливості перевезення багажу, властиві більшості авіа та наземних транспортних компаній.
Особливості:
- Пара роликових коліс, виготовлених з високотемпературного термопластичного поліуретану (TPU).
- Висувна телескопічна ручка.
- Подвійні ручки з застібкою на липучці.
- Збоку кишеня на блискавці.
- Містка бічна кишеня на блискавці.
- Матеріал сумки підвищеної міцності гарантує тривале використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GABOL |
| Тип | Сумка |
| Розміри | |
| Вага | 2.37 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 8425126229616 |
| Артикул | 930072 |
| Габарити | 83 x 37 x 36 см |
| Габарити упаковки | 85 х 40 х 20 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Azul |
| Країна реєстрації бренду | Іспанія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Особливості | На 2 колесах |
- Ціна: 2 799 ₴









