Чохол для тенісного столу Joola (19900)
- Немає в наявності
- Код: 930825
1 899 ₴
+380 (68) 602-20-14
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чохол для тенісного столу Joola (19900) має водозахисне покриття. Має легку і швидку збірку завдяки шнурам, які можна закріпити по краях.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Joola |
| Застосування | для закритих приміщень |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 4002560199008 |
| Артикул | 930825 |
| Артикул для відтворення на сайті | 930825 |
| Вага | 1,2 кг кг |
| Вага в упаковці | 1,4 кг |
| Тип | Чохол |
| Габарити упаковки | 31 х 38 х 7 см |
| Гарантія | 1 місяць |
| Додаткові характеристики | Водозахисне покриття |
| Комплект постачання | Чохол |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Назва | Чохол для тенісного столу Joola (19900) |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
| Ціна | 1899.00 |
- Ціна: 1 899 ₴



