Драбина Rolser Escalera Brico 220 6 широких щаблів (BRI028)
-20%
- Готово до відправки
- Код: 930804
6 699 ₴
5 359 ₴
+380 (68) 602-20-14
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Драбина Rolser Escalera Brico 6 широких щаблів (BRI028) - сертифікована відповідно до європейського стандарту якості UNE-EN131. Максимальне навантаження - 150 кг. Модель рекомендована як для професійного, так і для домашнього використання. Драбина обладнана захистом від випадкового складання. Модель має шість щаблів з антиковзною структурою. Зручна ергономічна полиця для інструментів із вбудованим гаком для навісного інвентарю. Опорні ніжки мають пластиковий захист, який перешкоджає небажаному ковзанню. Петлі з холодноштампованої та лакованої сталі.
Особливості:
- Комбінована багатоточкова система фіксації щаблі до опорної рами. Наскрізний штифт у парі з клепаним з'єднанням гарантовано витримує навантаження на щабель - 150 кг.
- Шість щаблів з антиковзною структурою глибиною 12 см.
- Опорна арка безпеки - 60 см.
- Полиця для інструментів із вбудованим гаком для навісного інвентарю.
- Опорні ніжки конструкції мають пластиковий протиковзний захист.
- Фіксатор, що унеможливлює випадкове закриття.
- Розмір (у складеному вигляді) - 207 х 49 x 12 см.
- Робоча висота (у розкладеному вигляді) - 322 см.
- Висота драбини (верхній щабель) - 122 см.
- Сталевий запобіжний трос для обмеження розкриття.
- Максимальне навантаження - 150 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rolser |
| Вага | 5.79 кг |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 8420812016068 |
| Артикул | 930804 |
| Висота майданчика | 122 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина в розсунутому стані | 183 см |
| Довжина в складеному стані | 207 см |
| Загальна висота | 207 см |
| Країна реєстрації бренду | Іспанія |
| Країна-виробник товару | Іспанія |
| Кількість щаблів | 6 |
| Робоча висота | 322 см |
| Тип | Драбини |
| Ширина | 49,1 см мм |
- Ціна: 5 359 ₴









