Драбина Colombo Woody 3 щаблі (G130LL3W)
- Готово до відправки
- Код: 930886
2 699 ₴
+380 (68) 602-20-14
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Драбина Colombo Woody 3 щаблі (G130LL3W) - практична, оригінальна та надійна. Максимальне навантаження - 120 кг. Ідеально підійде тим, хто цінує практичність, легкість у використанні, стильний дизайн та екологічність. Драбина має три зручних не слизькі щаблі. Це гарантує безпеку ваших ніг при використанні драбини. Складані щаблі забезпечують мінімальну товщину та максимальну компактність. Завдяки цій особливості, товщина драбини у складеному вигляді лише 13 см, тому у вас не виникне проблем із місцем для її зберігання. Натуральний колір бука додасть елегантності та тепла вашому інтер'єру. Виготовлена в Італії.
Особливості:
- Матеріал виготовлення - масив бука (не фарбований).
- Легко складається, компактна.
- Розміри (у складеному вигляді): 83 х 38 х 13 см.
- Розміри (у розкладеному вигляді): 63 х 37 х 38 см.
- Розміри щабля: 36 х 21 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Colombo |
| Вага | 3.8 кг |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Матеріал | Дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 8003186104601 |
| Артикул | 930886 |
| Висота майданчика | 63 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина в розсунутому стані | 63 см |
| Довжина в складеному стані | 83 см |
| Загальна висота | 63 см |
| Комплектація | Драбина |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Кількість щаблів | 3 |
| Робоча висота | 263 |
| Тип | Драбини |
| Ширина | 38 см мм |
- Ціна: 2 699 ₴


